sprzątanie biur sprzątanie biur
kontakt sprzątanie usługi pranie dywanów i wykładzin posadzki kamienne

Informacje o nas

Firma sprzątająca ANILOP działająca na południowych terenach Polski jest dynamicznie rozwijająca się i niezawodna. Stale wprowadzając nowe, innowacyjne rozwiązania i technologie dążymy do zaspokojenia nawet najwyższych wymagań Klienta.

Elastyczność i uniwersalność charakteryzująca naszą firmę, zapewnia dopasowanie się do potrzeb każdego klienta. Oferujemy usługi sprzątające oraz usługi konserwacji nieruchomości na południu naszego kraju.

Różnorodność branż w jakiej obecna jest nasza firma pozwala świadczyć usługi czyszczenia w centrach handlowych, biurowcach, szpitalach,salonach piękności, siłowniach i klubach zdrowia, restauracjach, pubach i barach czy tez ośrodkach kultury takich  jak muzea, teatry czy galerie sztuki. Bez względu na wielkość i typ nieruchomości możemy przygotować indywidualny plan sprzątania również dla Ciebie! 

Dlaczego warto nas wybrać?

Jeżeli pragniesz mieć więcej wolnego czasu dla siebie i rodziny, jeżeli chcesz ten czas spędzać bez trosk i zmartwień, powierz obowiązki sprzątania naszej firmie, a możesz mieć pewność że Twój dom lub miejsce pracy będzie w najlepszych rękach .

Uczciwość i otwartość to cechy pozwalające nam budować relacje z naszymi Klientami oparte na szacunku i pełnym zaufaniu. Wydajność i niezawodność oraz imponujące doświadczenie zdobyte podczas pracy z dużą ilością klientów na południu Polski pozwala naszemu teamowi na gwarancje wysokiej jakości wykonywanych usług i spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.

ANILOP zapewnia profesjonalne usługi porządkowe obiektów w dowolnych godzinach, najbardziej odpowiadających dziennemu planowi dnia klienta.